info@amootsoft.com

نرم افزاری آموت، فراتر از فناوری

سامانه آوانک

سامانه ارسال پیام صوتی آوانک

با بهره‌گیری از زیرساخت‌های قوی مخابراتی، برای کاربران امکان برقراری تماس و ارسال پیام صوتی به صورت هم‌زمان و برای انبوهی از تلفن‌های ثابت و همراه را فراهم آورده است.

خدمات پشتیبانی آوانک در آموت

 • پشتیبانی همه روزه (حتی روزهای تعطیل)
 • پشتیبانی به صورت تیکت که در پرتال مشتریان آوانک انجام می‌گردد.
 • پشتیبانی تلفنی
 • پشتیبانی از راه دور با اتصال به کامپیوتر شما (Remote access)

نحوه ارائه خدمات 

 1. فعالسازی آنلاین و لحظه‌ای
 2. ویدئوهای آموزشی کامل
 3. ارائه آموزش آنلاین و تلفنی
 4. راهنمای کامل متنی
 5. آموزش حضوری در صورت نیاز (فقط در مشهد)
 6. مشاوره تخصصی در صورت نیاز
 7. امکان ثبت شکایت، انتقاد و پیشنهاد

توافقنامه سطح خدمات سامانه پیام صوتی آوانک (SLA)

مقدمه

مشتریان ما با انتخاب یکی از محصولات نرم افزاری آموت، سرمایه گذاری ارزشمندی در کسب و کار خود صورت داده اند. افزون بر این، آن ها می توانند با مدیریت هر روزه نرم افزار خود، بهترین بهره برداری ممکن را از سرمایه گذاری شان داشته باشند. به این ترتیب، آن ها قادر خواهند بود که به بالاترین سطح کارایی دست یافته و خدمات مورد نیاز خود را در زمان مناسب دریافت نمایند.

نرم افزاری آموت، یک برنامه خدمات مشتریان کامل، حرفه ای و تماماً فنی برای شما خریدار گرامی فراهم آورده است که به خوبی از تمامی نیازهای مشتری آگاه بوده و در هر شرایطی برای خدمت به وی آماده است. تیم خدمات مشتریان ما در دپارتمان سیستم های پیام صوتی آوانک، هر لحظه آماده است تا از درستی اجرای برنامه مشتریان اطمینان حاصل کند تا ایشان بدون کوچک ترین نگرانی تنها بر روی کار خود متمرکز باشند.

تغییرات در شرایط خدمات

این توافقنامه تابعی از قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طورآنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فروشنده حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در پرتال خدمات مشتریان آموت در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمناً فروشنده مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر درخصوص تغییرات احتمالی نداشته و کارفرما می بایست موارد را در هنگام نیاز با مراجعه به پرتال خدمات مشتریان آموت کنترل نماید.

توافق نامه سطح خدمات SLA آوانک:

این توافق نامه نشان دهنده یک توافق نامه سطح خدمات (SLA)بین شرکت نرم افزاری آموت و مشترک سامانه آوانک برای ارائه خدمات مورد نیاز برای پشتیبانی و نگهداری سامانه می باشد.

این توافق نامه به صورت شفاف تخلف طرفین را در صورت عدم دستیابی به سطح خدمات نشان می دهد و شامل خدمات ذیل می باشد :

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی به صورت تیکت

کمک از راه دور با استفاده از ریموت دسکتاپ

زمان پاسخ گویی خدمات

پشتیبانی تلفنی و تیکتی:

ساعات پاسخگویی تلفنی و تیکتی از شنبه تا 5شنبه 8:30 الی 14 و 14:45 الی 24 می باشد و در روزهای جمعه و روزهای تعطیلی رسمی 10:00 الی 14 و 14:45 الی 22 می باشد.

در صورت تماس در ساعات بالا در سریعترین زمان ممکن، پاسخگوی مشتریان هستیم. شما جهت تماس در صف قرار میگیرید و به محض آزاد شدن یکی از همکاران، پاسخگویی انجام می گیرد. در صورت مشغول بودن همکاران شما 1:20 ثانیه در صف پشتیبانی منتظر می شوید و سپس پیامی مبنی بر در صورت تمایل جهت تماس با شما، برای ثبت همین شماره کلید * (ستاره) و در غیر این صورت (بعد از وارد کردن شماره جدید) کلید # ثبت اتمام تماس را شماره گیری نمایید.

کمک از راه دور با استفاده از نرم‌افزارهای ریموت:

در صورت نیاز به ریموت شدن، مشاوران پشتیبانی با هماهنگی مستقیم با شما، جهت ریموت به سیستم، هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

پرداخت خسارت در صورت قصور در فرآیند پشتیبانی:

اگر در هر یک از فرآیند های پاسخگویی تلفنی و تیکتی ذکر شده در بالا (زمانبندی)، قصوری از سمت آوانک انجام گردد، مشتری می تواند بر اساس موارد ذکر شده در زیر درخواست خسارت نماید که پس از بررسی کمیته فنی و نظارتی آوانک، میزان و روش پرداخت خسارت به مشتری اعلام می گردد.

الزامات مشتری

احراز هویت در پنل کاربری بصورت آنلاین

پرداخت حق اشتراک و فعال بودن پنل کاربری

در دسترس بودن مشتری هنگام ثبت درخواست مربوط به خدمات و یا بروز یک حادثه

در صورت درخواست در دسترس قرار دادن نرم افزارهای ریموت (اشتراک صفحه ی کامپیوتر از راه دور مانند Anydesk و یا TeamViewer)

توجه به اعلانات صفحه‌ی نخست پنل کاربری

تعهدات آوانک

متوسط زمان کارکرد پلتفرم ماهانه ما 99.58% است. (uptime سرور)

متوسط زمان تحویل پیامک به صورت ارسال سریع در حالت معمول کمتر از 15 ثانیه می باشد.

حداقل توان ارسال پیام صوتی 1000 پیام در دقیقه است.

وجود خطاهای احتمالی در سرویس:

در صورت وجود خطاهای جزئی در پنل کاربری، آوانک متعهد می شود خطای موجود را طی 24 ساعت بررسی و نتیجه را به مشتری اعلام نماید و در صورتی که خطا از سمت آوانک بود، موظف است هر خطا را تا 3 روز کاری برطرف نماید.

در صورتی که خطا و یا مشکل نیاز به تغییرات اساسی در برنامه نویسی باشد، آوانک موظف است زمانبندی مربوطه را به مشتری اعلام و در زمان مقرر سیستم را تست شده و بدون مشکل تحویل مشتری نماید.

تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده

برای اینکه ما بتوانیم بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهیم، هر از گاهی، با اطلاع رسانی قبلی،  سامانه از دسترس خارج خواهد شد تا به ما امکان انجام تعمیرات اساسی در سیستم ها، سرورها و بروزرسانی سامانه را بدهد، لازم به ذکر است که حداقل 48 ساعت قبل از آن، از طریق صفحه نخست سامانه و شبکه های اجتماعی به اطلاع شما خواهیم رساند.

پرداخت خسارت در صورت عدم دسترسی به سامانه :

درصورت عدم دسترسی مشترک به سامانه پرداخت غرامت بر طبق جدول ذیل قابل اعمال است. این خسارت به صورت تخفیف در قیمت اشتراک ماه بعد اعمال می‌گردد.

تخفیف در قیمت اشتراک ماه بعدبرابر در ماهانهزمان دسترسی سامانه به صورت ماهانه
0%کمتر از 180 دقیقهبیش از 99.58%
10%بین 181 دقیقه و 432 دقیقهاز 99% تا 99.57%
20%بین 433 دقیقه و 864 دقیقهاز 98% تا 98.99%
30%بین 865 دقیقه و 1296 دقیقهاز 97% تا 97.99%
40%بیش از 1297 دقیقهکمتر از 97%

موارد زیر شامل جبران خسارت نمی باشد:

در دسترس نبودن به علت تعمیرات از پیش برنامه ریزی شده

در دسترس نبودن به علت قطعی از پیش برنامه ریزی شده

قطعی سرویس با درخواست مشتری

قطعی به دلیل اقدامات مشتری برخلاف قوانین سامانه

قطعی سرویس به علت عدم تسویه حساب توسط مشتری

مواردی که به سرویس پیامک آموت مربوط نباشد و یا از کنترل نرم افزاری آموت خارج باشد همانند مشکل سراسری در زیرساخت اپراتورها

ضمانت اجرایی سرویس اطلاع رسانی:

آوانک تضمین می‌کند در صورت قطعی سرویس و یا مشکلات بوجود آمده، اعلان مورد نظر را در کمتر از 2 ساعت در پنل کاربری قرار دهد.

در صورتی که مشتری نیاز به اطلاع رسانی به روش خاص یا فرد خاصی را دارد باید در یک تیکت آن را به اطلاع آوانک برساند تا در مواقع بحرانی، اقدامات لازم صورت پذیرد.

فرآیند درخواست جبران خسارت:

برای جبران خسارت در حوزه اختلالات آوانک، مشتری می‌بایست حداکثر تا 7 روز بعد از زمانی که قطعی در آن رخ داده است درخواست خود را بصورت تیکت برای ما ارسال نماید. آوانک متعهد است که حداکثر تا آخر روز کاری بعد پاسخ اولیه را به درخواست شما ارائه دهد و حداکثر تا 7 روز بعد از دریافت تیکت، نتیجه‌‍ی بررسی را در همان تیکت به مشتری اطلاع رسانی نماید. به غیر از مواردی که از قبل توسط پیامک آموت اطلاع رسانی شده، مشتری می‌بایست موارد قطعی را فوراً بصورت تیکت و یا تماس با شماره های 05131777 و یا 02191305200 اطلاع دهد. لازم به ذکر است تمامی تیکت‌های درخواست جبران خسارت به واحد تضمین کیفیت جهت نظارت، بررسی و پیگیری ارسال می‌گردد.