info@amootsoft.com

نرم افزاری آموت، فراتر از فناوری

قوانین آموت

شرایط و ضوابط استفاده از وب‌سایت مجموعه آموت

استفاده از وب سایت آموت سافت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1- استفاده از خدمات آموت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به نرم افزاری آموت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

3- استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info(at)amootsoft.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

4- نرم افزاری آموت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می‌تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.

5- ارتباط نرم افزاری آموت با کاربران از طریق صفحه تماس با ما برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی ایمیل، تلفن و…) صورت می پذیرد.

6- آموت سافت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

7- هدف از ایجاد بخش تماس با ما در آموت سافت، اشتراک‌گذاری تجربه استفاده از خدماتی است که توسط نرم‌افزاری آموت تولید شده است. بخش نظرات آموت سافت با دیگر سایت‌ها و شبکه های اجتماعی متفاوت است، لطفا حتما با ما در ارتباط باشید.