info@amootsoft.com

نرم افزاری آموت، فراتر از فناوری

شفافیت سازمانی

ارزش های قابل ارائه به مشتریان آموت

نرم افزاری آموت متعهد شده تا محصولات و خدماتی ارائه نماید که علاوه بر عمومیت داشتن و کاربردی بودن، همسو با ارزش های این شرکت باشد.

ارزش گذاری به مشتریان یکی از اهداف دیرینه مجموعه آموت است که در آن ارزشی که توسط هر مشتری ایجاد می‌شود را شناسایی می‌کند و براساس آن در ارزش قابل تحویل به مشتری نیز حساس است، علاوه براین در عین حال که به صورت اختصاصی دغدغه نیازها و انتظارات مشتریان را دارد، نگرانی مشتریان بالقوه در خصوص کاهش یکپارچگی اطلاعات سازمانی را کاهش می‌دهد.

آموت همواره در تلاش است تا مشتریان احساس کنند که لحظه به لحظه می‌توانند وضعیت بررسی درخواست‌ها و دریافت خدماتشان را مشاهده کنند و در طول سفر خود تجربه‌ای دلپذیر داشته باشند؛ چرا که هرچه زمان همراهی مشتریان با ما بیشتر گردد، سرمایه اطلاعاتی مشتریان افزایش یافته و وفاداری دوجانبه فزونی خواهد یافت.

آموت صرفا فروشنده یک محصول/خدمت نیست، بلکه همواره، با رعایت زیرساخت‌های استاندارد سازی که یکی از عناصر اصلی سازمان است، در حال نوآوری و توسعه بوده و نیازها و انتظارات مشتریان را رصد می‌کند.

خط مشی آموت

مدیریت ارشد شرکت نرم‌افزاری آموت در راستای اجرای سیستم مدیریت کیفیت برمبنای استاندارد جهانی ISO9001:2015 رئوس خط‌مشی خود را بر محورهای زیر استوار ساخته است:

  1. هدف: هدفگذاري پيوسته و برنامه‌ريزي فعاليت‌هاي روزانه بر مبناي اهداف و تشویق به مشارکت کارکنان در ایجاد ارزش‌های سازمانی
  2. ذینفعان: شناسایی و احصای الزامات ذینفعان فراتر از نیازها و درخواست‌های آن‌ها متمرکز بر گروه مشتریان در جهت ایجاد تجربه‌ای لذت بخش و بهبود روابط
  3. تحقیق و توسعه و آموزش: کسب دانش و تخصص و تجربه و انجام فعالیت‌های تحقیق و توسعه با هدف نوآوری و ارائه دانش و راهکارها و محصولات جدید
  4. ارزیابی عملکرد: پایش اهداف و ارزیابی عملکرد و رفع سریع هرگونه انحراف از معیار
  5. بهبود مستمر: بازنگری و بهبود مستمر فرآیندها و فعالیت‌ها در راستای دستیابی به اهداف مبتنی بر اطلاعات و شواهد مستند و کسب نتایج قابل پیش‌بینی موثرتر و کاراتر
  6. مدیریت استراتژیک: پیش بینی هزینه‌های مالی و زمانی و استفاده صحیح از منابع و توجه به نقاط قوت و ضعف و شناسایی ریسک‌ها و فرصت‌ها

چشم انداز آموت

رویکرد ما تبدیل شدن به رهبر بازار در حوزه نرم‌افزاری و ایجاد سازمانی شاد و پویا با یادگیری و خدمت مداوم و ایجاد تحولی شگرف در ذی‌نفعان می‌باشد، به نحوی که طی ده سال آینده با تنوع محصولاتمان و افزایش سهم بازار مشتریان وفادار بسیاری از خدمات بی‌نظیر آموت بهره‌مند شده و شکوه و پویایی را با ما احساس کنند.

نقاط قوت آموت

سرمایه ها و منابع انسانی آموت

طراحی نظام ارزیابی عملکرد 360 درجه

مدیریت دانش و تخصص گرایی

حسن شهرت و اعتبار برند

ساختار تشکیلاتی چابک و منسجم

فعالیت گروهی هدفمند

تیم سازمانی پویا، جوان و با مهارت

حقوق شفاف

همواره بر این باور بوده‌ایم که صداقت و شفافیت یکی از ارزش‌های والای آموت بوده و هر روز در جهت تحقق این امر بیش از پیش تلاش می کنیم، در این راستا با توجه به مسیر رشد تعریف شده در آموت، و با توجه به سطوح خبرگی که هر شخص به آن دست می‌یابد، حقوق و مزایای تعریف شده در آن سطح، مطابق با ارزش توانمندی‌های وی، به او تعلق خواهدگرفت. در این رویه افراد در تمامی مراحل به آنچه که در جهت افزایش حقوق و مزایا به آن نیاز خواهند داشت، به صورت شفاف آگاه خواهند بود. و هر کس می‌تواند با افزایش تلاش و کوشش، سطح خبرگی بالاتر را از آن خود کرده و به حقوق و مزایای بالاتر دست یابد.

مشتریان آموت

از آنجایی که در حال حاضر خدمات قابل ارائه‌ی شرکت آموت، نرم افزار CRM اوج، سامانه پیام کوتاه صوتی و متنی و پلتفرم هوش مصنوعی آلاوان می‌باشد، لذا مشتریان ما در چهار دسته تقسیم می‌گردند.

  • سازمان‌های بزرگ، شرکت‌های خصوصی یا دولتی، و هر ارگانی که نیاز داشته باشد تا ارتباط با مشتریانش را به صورت نرم‌افزاری مدیریت کرده و به دستاوردهای والای مدیریت سیستماتیک ارتباط با مشتری دست‌ یابد.

  • مشتریانی که به جهت تبلیغات، اطلاع رسانی و یا اهداف خاص خود نیازمند ارسال پیامک، چه به صورت انبوه و یا شخصی سازی شده به اشخاص مختلف جامعه می‌باشند.

  • مشتریانی که با استفاده از سامانه آوانک، اقدام به ارسال پیام صوتی، با صدای خود و یا گویندگان حرفه‌ای، به جهت افزایش بهره‌وری کاری خود و کسب رضایت بیشتر مشتریانشان می کنند.

  • پلتفرم هوش مصنوعی «آلاوان»، که به زودی به خدمات آموت اضافه خواهد شد و در آن ارگان‌ها و سازمان­‌های بزرگ قادر خواهند بود تا نیازمندی‌های خود را با استفاده از هوش مصنوعی به منصه ظهور برسانند.

آموت در کنار مشتریان خود بوده است

0 +
نفر عضو در باشگاه معرفان
0 +
دقیقه آموزش وبیناری
0 +
پیامک رضایت سنجی از خدمات پشتیبانی
0 +
ساعت مشاوره فروش و بازاریابی
0 +
پاسخگویی به تیکت و پشتیبانی
% 0 +
نرخ پاسخگویی و ارائه خدمات در لحظه

نقشه استراتژیک

شرکت نرم‌افزاری آموت با هدف انجام ماموریت و در راستای رسیدن به چشم‌انداز سازمانی، نقشه استراتژیک خود را با افق 3 تا 5 ساله، مبتنی بر 35 مضمون استراتژیک طراحی کرده و در حال اجرا دارد.

در این نقشه واحدهای مختلف از نگاه خود با در نظر گرفتن تعدادی از مضامین، برنامه‌ها و اقدامات خود را در حال اجرا دارند و بدین‌ وسیله برای پیشبرد اهداف کلان سازمان تلاش می‌کنند.

علاوه بر رضایت کارکنان، ارزش‌های اخلاقی کسب‌وکار ما تعهدات زیر را در بر می‌گیرد:

اهمیت به سرمایه انسانی

رابطه برد برد

مشتری مداری

توافقنامه سطح خدمات (SLA)

افتخار آموت در گرو اعتماد مشتریانش است. اینکه مشتریان هر یک از محصولات نرم‌افزاری آموت، به جهت پیشبرد اهداف کسب و کارشان، سرمایه‌گذاری در این مجموعه را انتخاب کرده اند، بار مسئولیت سنگینی را به دوش ما می‌نهد که تقبل و تعهد به انجام این مسئولیت، موجب افتخار ماست.

در این راستا، مجموعه آموت برای حفظ رضایت و اعتماد مشتریان خود، اقدام به تنظیم توافقنامه سطح خدمات (SLA) برای هر یک از محصولات خود نموده است که در ذیل آن مشتریان خواهند بود که به بالاترین سطح کارایی دست یافته و خدمات مورد نیاز خود را در زمان مناسب دریافت نمایند.

این خدمات که شامل نصب نرم افزارها، سفارشی‌سازی، آموزش و خدمات پس از فروش می‌باشد، همواره موجب افزایش اعتماد و رضایت خاطر مشتریان خواهد گردید.