info@amootsoft.com

نرم افزاری آموت، فراتر از فناوری

درباره ما

کلیاتی از نرم افزاری آموت

نرم افزاری آموت (به معنی آشیانه پرندگان بلند پرواز) سهامی خاص در سال 1386 با هدف رشد و توسعه صنعت نرم‌افزاری، تحت ارائه خدمات Communication و Telecommunication در شهر مشهد تأسیس، و با شماره 27295 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران ثبت شده است.

این شرکت مالک و دارنده 4 برند اوج، پیامک، آوانک و آلاوان بوده و به عنوان شرکت مادر، وظیفه تعیین خط مشی و استراتژی‌های کلان آن‌ها را بر عهده دارد.

آموت را با عشق بنا کردم…

مجموعه آموت از این موهبت بهره‌مند است که تحت نظر شخصیتی جوان، متخصص و با ارتباطات اجتماعی قوی، مدیریت و رهبری می‌شود.

آقای مهندس یوسف مذهب، به عنوان موسس و مدیر عامل، ایده آفرینش نرم‌افزاری آموت را پرورش داده و پس از تاسیس این شرکت بر روند رشد و توسعه آن نظارت مستقیم داشته‌اند. شخصیتی اهل مطالعه، خبره در حوزه فناوری اطلاعات، استراتژیستی قهار و با افق دیدگاه بسیار وسیع که حضورشان اثر فوق‌العاده‌ای بر نیروهای جوان و نخبه آموت گذاشته و این مجموعه افتخارات و چشم‌انداز درخشان خود را مدیون ایشان است.

افتخارات آموت

استراتژی، ماموریت و چشم‌انداز آموت

شرکت آموت با تدوین نقشه استراتژی برنامه‌های کاری بلند مدت، بنگاه‌های خود را در جهت هماهنگی، تبادل نظر، همسو شدن با اهداف سازمان، تصمیم‌گیری و افزایش قدرت حل مسئله در جهت اقدام‌های استراتژیک و جلب حداکثری رضایت مشتریان بهبود می‌بخشد.

ماموریت ما ارائه خدمات نرم‌افزارهای ارتباطی و مدیریتی در راستای ایجاد تحولی اساسی در نگرش کسب‌وکارها نسبت به مشتریان و یاری آن‌ها در جهت مشتری‌مداری و مدیریت امور است.

چشم‌انداز ما ایجاد سازمانی شاد و پویا با یادگیری و خدمت مداوم، افزایش سهم بازار و افزایش مشتریان وفادار (دستیابی به یک میلیون مشتری وفادار) است.

منابع انسانی آموت

در راستای اجرای استراتژی و حرکت به سوی چشم‌انداز، مجموعه آموت نیازمند حرکت چابک و در سطح استاندارهای جهانی بود. در نتیجه واحد منابع انسانی با کمک سیستم دانشی، جذب نیروهای جوان نخبه و خبره، فرآیندهای جامع ارزیابی و مدیریت بازخورد مشتریان به این مهم رسید و امروز ما به استانداردهای بین‌المللی رسیده‌ایم و به دریافت نشان‌ها و اعتبار‌نامه‌ها مفتخر شده‌ایم. چنین کار بزرگی باید توسط چندین تیم و شرکت انجام می‌شد. قدرت آموت از تیم‌های پشت صحنه و فرهنگ سازمانی‌اش سرچشمه می‌گیرد.
اینجا برای هر هدفی تیم مخصوص به خودش را داریم. از پردازش ایده تا خلق یک محصول، حاصل تلاش تیم‌های متعددی در نرم‌افزاری آموت می‌باشد. انسجام این همکاری سازنده از نتایج تلاش‌های واحدهای استراتژی، تضمین کیفیت و منابع انسانی است که با گردآوری بهترین افراد و با نظارت و آموزش مداوم، اقدام به پرورش فاکتورهای فردی و جمعی آن‌ها می‌کند. حتی اگر شخصی استعداد منحصر به فردی هم داشته باشد، امکان همکاری با گروه آموت برایش فراهم است، لازمه آن داشتن انگیزه کافی است. انگیزه چیزیست که به آموت روح می‌بخشد و عقاب چشم‌اندازمان را به اوج می‌رساند.