تیم ما

هانیه سادات حیدری

کارشناس منابع انسانی

پیدا کردن یک شغل خوب به معنی شروع جدید نیست، بلکه به معنی یک پایان جدیده. آموت از روز اول چنین حسی و در من ایجاد کرد.

فاطمه سعیدی پور

کارشناس برنامه‌ریزی و کنترل پروژه

آموت هم رویای من است، رویای اتحاد و رشد با گام‌هایی کوچک و پیوسته برای پیشرفت و پیروزی. ما اینجا در آموت تصویر رویایی سال‌های آینده خود را دیده‌ایم و هر روز برای تحقق آن در کنار یکدیگر حرکت می‌کنیم.

سمانه صابری

طراح گرافیک

آموت محیطی است که شما میتونید خودتون و در اون به چالش بکشید، مدیر عامل آموت انسانیه که همیشه در حال یادگیری و رشده و این برای من الهام بخشه. حس دوستانه و فضای صمیمی و همدلی رو در آموت و در کنار همکارانم هر روز تجربه میکنم.

امیرعباس علوی

پرفورمنس مارکتر

آموت فقط یک شرکت نیست که هر روز بیام و وظایفم و انجام بدم. من اینجا هدف دارم و برای آارزوهایم" تلاش میکنم. من خودم قدم به قدم این راه و رفته‌ام و هنوز هم در حال طی کردن مسیر هستم.

یاسمن صابری

برنامه‌نویس وب‌سایت‌ها

این واقعیت که همه‌ی ما حدود یک سوم عمرمون رو در محل کارمون می‌گذرونیم، غیر قابل انکاره، و من خیلی تلاش کردم محیطی رو برای کارم پیدا کنم که توی این ساعات علاوه براینکه حس خوبی دارم، بتونم کیفیت زندگیم رو اونجا ارتقا بدم.

به طور نامأنوسی با آموت احساس انس می‌کنم.

مهم نیست توی روز سخت کاری باشیم، یا توی روز آسونش، اینجا همیشه در حال یادگرفتن چیزای جدید هستم.

امیر قاسم پور

کارشناس پشتیبانی اوج

نظم و ترتیب زمان می برد، اما وقتی به آن عادت کنیم زندگی بسیار آسان‌تری داریم و برای این‌که واقعا مرتب باشیم باید محل زندگی منظمی داشته باشیم، آموت هم یکی از محل‌های زندگی است، بسیار منظم و دقیق، مجموعه‌ای که به سازمان و سازماندهی با ديدی عميق نگريسته است و این باعث شده که ما هم به نظم و ترتیب عادت کنیم.

سعید تقوی

کارشناس تولید محتوا

من کاری را انجام می‌دهم که عاشق آن هستم و حاضرم تا آخر عمر خودم را وقف آن کنم؛ اما آموت بابت آن به من پول می‌دهد. از این بهتر هم می‌شود؟

مصطفی صفار

کارشناس گرافیک

آموت هدف دارد. هدفی به بزرگی شناخته شدن در کل ایران. پرسنل آموت نیز افرادی وفا دارند که میخواهند در این هدف بزرگ شوند و بیاموزند که همچون آموت رشد کنند و ترقی یابند.

احسان هرمز زاده

کارشناس فروش اوج

آموت به من فرصت رشد و پرورش توانایی‌هام رو می‌ده و من از این بابت خیلی خوشحالم. محیط دوستانه‌ی کارم رو خیلی می‌پسندم و احساس می‌کنم چالش‌های آموت از من شخصیت قوی‌تری ساخته.
من خودم قدم به قدم این راه رو رفته ام و هنوز هم در حال طی کردن مسیر هستم…